Portal ogólno-techniczny

Technologia w Twojej kieszeni!

W tym momencie, nie mogę sobie nawet przypomnieć kogoś kto nie jest chętny do korzystania ze smartfonu. Nawet moja mama i tata, wiedzą że smartfon jest przydatnym urządzeniem. Twój nowoczesny smartpfon można opisać jako prawdziwy przykład idealnego urządzenia multimedialnego. Jest niczym pulpit w Twojej kieszeni, to przestrzeń i technologia, idąca jeszcze bardziej do przodu niż trikorder w Star Treku! Spójrzmy na cechy dobrego smartfona by zobaczyć, jak przydatne są.

GPS:

GPS jest to, to co naprawdę wyróżnia smartfon od mniejszych urządzeń. Teraz już wiesz, gdzie jesteś, kiedy jesteś. I co ważniejsze, teraz wiemy, dokąd idziesz. Za pomocą aplikacji takich jak Heyway, nawet nie będziesz musiał zadzwonić do znajomego, aby poinformować jak blisko jesteś. Jeszcze lepiej – nie trzeba mówić a smartfon sam przyprowadzi ich do Ciebie. Mapy Google zadbają o to. Więc w zatłoczonym barze, gdzie jest mnóstwo hałasu, gdzie rozmowa się nie uda bo nic, nie słychać, on może ich poprowadzić do baru. To już wszystko, co zostało z przeszłości.

Aparat i wideo:

Aparat jako kamera wideo. Niesamowite. Już w dawnych czasach, kiedy udało się zobaczyć coś na ulicy, co była interesujące, trzeba było stać i patrzeć na chwilę, a później, gdy jesteś w pubie, opowiadać swoim współpracownikom fascynującą interpretację historii. I tak często nadal chcesz to zrobić. Zwłaszcza, jeśli chcesz ozdobić historię za pomocą narracji. Ale teraz posiadasz wybór, możesz zrobić zdjęcie, a nawet film z całego zdarzenia.

Przechowywanie:

Nie tylko można zrobić fotografie i nagrania wideo, ale z dużą pamięcią w smartfonie, można je przechowywać. Oznacza to, że wszystkie obrazy jakie zrobisz lub nawet film – zawsze są ze mną. Zdjęcia mojej rodziny i przyjaciół i fascynujące filmy dotyczące złodziei. Mogę mieć do nich dostęp w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Tak samo jak o album fotograficzny w kieszeni.

Muzyka i wideo:

Z smartfonem masz zawsze swoją ulubioną melodię na dłoni. Dlatego nigdy nie ma miejsca na nudę. Robisz kopię każdej melodii, jaką kiedykolwiek polubiłeś na swoim iPhone. Nawet ponad 2000 utworów. Rock and roll. Lub w niektórych przypadkach – tandetny pop. Ale jest jeszcze lepiej. Jeśli jesteś prawdziwym luddystą i nie czytaszksiążek, możesz nawet oglądać filmy fabularne na smartfonie.

Internet:

Najlepszy wynalazek od czasów ognia i uzyskiwania dostępu do niego za pomocą telefonu. Czy możesz sobie wyobrazić, to w 1998 roku? Z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, a to z pewnością dużo więcej niż ludzka rasa na to zasługuje. I nigdy więcej oburzająca statystyka lub fakt, wypowiedziane w zaciszu miejscowej knajpy nie mogą nie być natychmiast zweryfikowane. Od statystyk piłkarskich do fizyki, wyrocznią jest to, co masz wewnątrz kieszeni.

Kalandry, alarmy i organizatorów:

Nic dziwnego, że można używać smartfonu aby zorganizować swoje życie. Są budziki. I nigdy nie będziesz musiał mieć przy sobie długopisu i notatnika, jeśli masz smartfona.

Aplikacje

Splikacje firm trzecich. Geniusz wynalazku, który prowadził triumf iPhone w szczególności.Od aplikacji biznesowych do rozrywki i wszystko pomiędzy. Począwszy od kosztów – są darmowe i w cenie niedorzecznej. Obecnie istnieje 300 tysięcy.

Rozmowy telefoniczne:

Tak, nawet przy całym tym mnóstwie funkcji i możliwości, smartfon może nadal wykonywać i odbierać połączenia przez telefon komórkowy. Zatem smartfon jest to najlepszy wynalazek w 21 wieku. Jeśli nie masz jednego, idź i kup jeden dzisiaj. Będzie to mogło zmienić twoje życie – zawsze pomocny – będziesz zaskoczony!

Zostaw odpowiedź