Portal ogólno-techniczny

Dlaczego Technika IT jest ważna dla Ciebie i urzędu

Nie sposób wyobrazić sobie pracę urzędów, biur i instytucji bez wyposażenia ich w odpowiedni sprzęt komputerowy oraz wartościowe i efektywne oprogramowanie. Firmy zajmujące się dostarczaniem takich rozwiązań przywiązują uwagę nie tylko do nienagannej pracy oferowanych przez siebie systemów, ale także do ochrony środowiska. Technika IT to znakomity partner urzędów różnego szczebla, umożliwiający opracowanie i rejestru mieszkańców i wspomagający funkcjonowanie urzędów stanu cywilnego.

Sprawnie funkcjonujący urząd to marzenie wielu obywateli. W trosce o ich wygodę i efektywność obsługi, coraz więcej instytucji decyduje się na zasięgnięcie porady u specjalistów z branży IT, którzy pomagają urzędnikom wdrożyć sprawniejsze procedury. Technika IT działa w oparciu o nowoczesny system EZD, mający na celu usprawnienie administracji.

Czym jest EZD?

W odpowiedzi na palącą potrzebę zmniejszenia biurokracji, uproszczenia procesów i procedur oraz uczynienia urzędów miejscami bardziej przyjaznymi dla petentów. Autorstwo pomysłu przypisuje się Podlaskiemu Urzędowi Wojewódzkiemu w Białymstoku. System szybko znalazł uznanie w całym kraju i jest wdrażany w różnych jego regionach już od czterech lat. Nieocenionym wsparciem dla urzędów pozostaje jednak Technika IT. Systemu to:

  • Podstawowy sposób załatwiania spraw urzędowych

  • Nieoceniony w uproszczeniu i prawidłowym przebiegu czynności kancelaryjnych

  • Efektywność: trwają prace nad zaadaptowaniem systemu do administracji zespolonej, dzięki czemu możliwe będzie utworzenie jednolitej bazy zawierającej dokumenty elektroniczne

Przygotowywane przez Technika IT rozwiązania mają na celu utworzenie zintegrowanego systemu łączącego jednostki służby zdrowia, urzędy centralne i sądy powszechne z urzędami. Wsparcie firmy przyczyniło się do usprawnienia pracy USC. Dzięki temu możliwe jest wydawanie specjalnie opracowanych formularzy do drukowania dokumentów (jak akty czy odpisy), a także przygotowanie biuletynów informacyjnych adresowanych do urzędów, które prenumeruje już 1200 takich jednostek.

Innowacyjność w każdym calu

Ponadto oferta prezentowana przez Technika IT obejmuje również wdrażanie nowoczesnych i skutecznych rozwiązań w zakresie czterech zasadniczych zakresach takich jak:

  • Ochrona środowiska

  • Meteorologia

  • Hydrometria

  • Możliwość uzyskania przez użytkownika z dowolnego miejsca na świecie dostępu do danych pomiarowych, których źródłem mogą być wszystkie stacje pomiarowe

Współpraca Technika IT z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach przyniosła w efekcie wiele interesujących rozwiązań ułatwiającą funkcjonowanie instytucji i przedsiębiorstw oraz ułatwiła życie petentom. Szeroki zakres usług obejmuje również serwis. Technika IT daje klientom możliwość wyboru innych usług, jak na przykład instalację, dostawę, opracowywanie spójnych i bardziej efektywnych koncepcji, jak również pomoc po etapie wdrożenia. Niemniej jednak, zadowolenie klientów, biur i instytucji okazują się najlepszą rekomendacją i potwierdzeniem wysokich kwalifikacji pracowników dbających o komfort klienta.

Zostaw odpowiedź